Poradnik komentującego  

Parę prostych zasad dotyczących komentowania YAFUD'ów.

yafud
 
Większość z Was zapewne dostrzegła już nową funkcję na Pingerze - 'Lubię to!'.

Od dawna zbieramy się do wprowadzenia trochę ładu i składu do komentarzy i teraz nadszedł ten moment :)

Od dzisiaj zabieramy się trochę ostrzej za moderowanie komentarzy, wprowadzając parę prostych zasad:

- nie przeklinamy, jeśli już naprawdę musisz sobie ulżyć wykropkuj/wygwiazdkuj przekleństwa (zamiast "kurwa" zawsze można napisać "k*rwa" i będzie to mniej razić tych, którym przekleństwa przeszkadzają). Popieramy wolność słowa, ale jeśli ktoś niepotrzebnie przeklina w *każdym* komentarzu - to mamy nadzieję, że również uważacie to za przesadę :)

- komentarzy typu hahah, xd, lol i tym podobne (na pewno wiecie o co chodzi) będą usuwane - jeśli chcesz po prostu dać znać, że dany wpis Ci się podoba - skorzystaj z opcji lubię to

- prosimy nie obrażać innych użytkowników oraz autorów wpisów, każdy ma prawo do swoich opinii

Wszelkie komentarze wyraźnie łamiące nasz mini-regulamin będą po prostu usuwane. Mamy nadzieję, że dzięki temu przyjemniej będzie Wam się czytało zarówno wpisy jak i komentarze do nich.

Na pewno o czymś jeszcze zapomnieliśmy więc wpis ten będzie regularnie aktualizowany :)
  • awatar cosmo7: A ja jakoś nie czaję tej opcji i w ogóle nie używam. Czasami jeden bluzg może dużo powiedzieć - ale to moje skromne zdanie, które po prostu musiałam wyrazić.:)
  • awatar Yet Another F*cked Up Day: @"Heretyczka;)": @cosmo7: Bez emocji, zgadzamy się, że przekleństwo może sporo wyrazić, chodzi tylko o to żeby zamiast 'kurwa' napisać np 'kur*wa'. Wymowa ta sama, ale znacznie mniej to razi tych, którym bluzgi przeszkadzają. Przede wszystkim chcemy walczyć z komentarzami nic nie wnoszącymi, bo ostatnio nasiliło się zjawisko komentowania 15 yafudów z rzędu identycznymi komentarzami typu "lol".
  • awatar ByMy.....: popieram :] wolność słowa nie oznacza "mam prawo do chamstwa i wulgaryzmów"
Pokaż wszystkie (15) ›